Úterý 4.12.

4. prosince 2007 v 14:52 | Miss Moravia 2008: Vítězka omdlévala hlady! |  Zajímavosti-MIX
Pondělí 3.12. 2007, 16:00
Nejkrásnější dívkou Moravy a finalistkou Miss ČR 2008 se v brněnském Bobycentru stala studentka Zuzana Putnářová (21). Aby si udržela ideální míry, tak dva dny před vyhlášením nejedla, jenom pila vodu a to se jí málem pěkně vymstilo.
Miss Moravia 2008 Zuzana Putnářová by měla pár kilo přibrat.
Miss Moravia 2008 Zuzana Putnářová by měla pár kilo přibrat.
Miss Moravia 2008 Zuzana Putnářová by měla pár kilo přibrat.
Vítězky Miss Moravia 2008.
"Do Brna jsme přijely ve čtvrtek ráno a celý den jsme zkoušely choreografii na páteční večer. Všechny holky normálně chodily na jídlo, jenom Zuzana nikdy. Jenom pila vodu," prozradila Super.cz jedna z finalistek Miss Moravia. "Během večera se jí v zákulisí několikrát doslova podlamovaly nohy a vypadala, že sebou každou chvíli sekne," dodala finalistka.
Půvabná brunetka při své výšce 178 cm váží pouhých 52 kilogramů, což je vidět na propadlých tvářích, vystouplých kyčlích a žebrech, která by se dala počítat.
"Zuzana je moc krásná, ale měla by minimálně čtyři kila přibrat," míní Hana Srbová z pořádající agentury Art Production K./2.
Vždyť druhá nejkrásnější dívka Moravy Zuzana Jandová (20) má o deset kilo víc než vítězka! A rozhodně nemá špeky, naopak má velmi sexy křivky, které muže doslova přiváděly do varu. Druhou vicemiss se stala usměvavá brunetka Romana Čechovská (22).
Putnářová má na svém kontě spoustu titulů Miss. Ve třinácti letech vyhrála Miss Poupě ČR. V roce 2003 byla na Maltě první v soutěži Miss Bikini Queen a poté v Malajsii získala titul Miss Cosmopolitan. Loni v květnu, den po vstupu České republiky do Evropské unie, vyhrála v Budapešti soutěž Miss European Union a v roce 2005 v zimbabwské metropoli získala titul Miss Tourism.
Miss Moravia studuje vysokou školu se zaměřením na mezinárodní obchod a jejím snem je moderovat pořad v televizi.
Tři vítězky mají jistý postup do finále, vybraných šest zabojuje o postup v Malém finále 6. prosince v Plzni.
Celým večerem vtipně provázel brněnský rodák herec Tomáš Matonoha a pomáhala mu první Československá miss Ivana Christová, která i zazpívala. Zpěvačka Lucie Bílá se v Brně nezdržela, protože měla ještě vystoupení v Bratislavě. (mr)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama