Miss Hadašová: Extrémní štíhlost! Zničí si zdraví?

26. listopadu 2007 v 10:02 |  Zajímavosti-MIX
Pondělí 26.11. 2007, 08:00
Úřadující Česká Miss Lucie Hadašová (21) už byla několikrát upozorněna na extrémní štíhlost, která by mohla ohrozit její zdraví. Přestože ona sama tvrdí, že žádné drastické diety nedrží, při odběru krve, který chtěla podstoupit, narazili lékaři na problém!
Lucie Hadašová se připravovala na odběr krve.
Lucie Hadašová
"Lucie má velmi nízký obsah železa v krvi," upozornila lékařka z Thomayerovy nemocnice Českou Miss na problém, kvůli kterému se nemohla Lucie stát dárkyní krve. Možnou příčinou může být i extrémní štíhlost a nesprávná životospráva, která chudokrevnost podporuje. Mezi příznaky patří nechutenství, únava, točení hlavy nebo obtíže při polykání.
"Lucie dostala tablety na zvýšení železa a za měsíc půjde na odběr znovu. Ráda by se stala pravidelnou dárkyní krve, a tak doufá, že se časem její hladina železa dostane do normálu," prozradila Super.cz Česká vicemiss Eva Čerešňáková, která pravidelně daruje krev a podporuje činnost Českého červeného kříže a k dárcovství se snaží inspirovat i své kolegyně z modelingu. (yas)
Lucie Hadašová se připravovala na odběr krve.
Lucie Hadašová se připravovala na odběr krve.
Lucie Hadašová Lékařka ze vzorku krve zjistila, že má Lucie velký nedostatek železa v krvi. Lucie dostala přípravek, který jí dodá do těla železo. Lucie Hadašová se připravovala na odběr krve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kessidya Kessidya | Web | 27. listopadu 2007 v 23:48 | Reagovat

Zuzíku, tak teda ty problémy v práci ti teda vůbec nezávidím, mě stačila v létě brigáda a se spolupracovnicema jsme se nesnášely po dvou tejdench, neumím si představit že ty to musíš mít takhle permanentně:-( Pevnou vůli, obrnit se a ostrý lokty na ně!!!

S tím tvým přítelem, mě to mrzí ale myslím že za to snad asi může to klima co teď v těch našich luzích a hajích panuje, protože neznám snad jedinej pár (kromě toho kluka co se líbí mě:-) ), kterýmu by se to poslední dobou nějako nekazilo...

A s tím jídlem...Já jím tak jak jím, protože vím že až budu hubenější tak jako jsem byla dřív, tak mě odpadne jeden velikánskej mindrák, kterej mě teď užírám a já se ho prostě chci zbavit co nejdřív:-)

Ten lyžovací víkend ten ti závidím ani nevíš jak ráda bych já nachvilku od všeho vypadla...Pokud ti to teď s těma dietama prostě nejde tak se na to vykašli a hoď se do pohody, protože lidi s kterejma tam jedeš tě maj rádi hlavně kuli jinejm kvalitám (to jsem zjistila já třeba na tom slučáku, ze kterýho jsem byla tak vyklepaná...Lidi co jsem s nima kamarádila mě rádi viděli a mých špíčků si ani nevšimli:-) )..

Brzo se zas ozvi...A měj se co nejlíp!! Papááá Kessi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama